• Ogrody Królowej Bony – Etap I

Ogrody Królowej Bony – Etap I

Miasto inwestycji
MIASTO:

Gliwice

Ilość mieszkań w inwestycji
ILOŚĆ MIESZKAŃ:

28

Data zakończenia sprzedaży
DATA ZAKOŃCZENIA:

2015

Ogrody Królowej Bony Logo

W prestiżowym sąsiedztwie gliwickiego Rynku przy ul. Górnych Wałów 21 w odrestaurowanej kamienicy powstała pierwsza część kompleksu Ogrody Królowej Bony. Mieszkania
o unikatowym klimacie i lokalizacji są idealnym wyborem dla osób lubiących połączenie miejskiego szyku i zacisza, które gwarantuje to miejsce.

 

Historyczny budynek z 1868 roku przeszedł gruntowną renowację i modernizację z dużą dbałością o każdy szczegół, odzyskując dawny blask i stając się ozdobą zabytkowej architektury ulicy.

 

Elewacja kamienicy wykonana z wysokiej klasy materiałów z zastosowaniem płynnych, spokojnych form architektonicznych, subtelnej kolorystyki i dekoracji, pozwala zakwalifikować ją jako jedną z najciekawszych fasad w Gliwicach.

 

Funkcjonalny rozkład 28 wydzielonych powierzchni mieszkalnych już od 28 m2 i wysokości nawet do 3,7 m zapewniają komfort użytkowania przyszłym mieszkańcom. Unikalność wnętrza podkreśla stylowy wystrój klatki schodowej, korytarze wzbogacone o sztukaterie oraz zabytkowe witraże wkomponowane w scenerię kamienicy.

 

Wszystkie te wyjątkowe detale w połączeniu z nowoczesną funkcjonalnością taką jak windy, obszerne balkony czy komórki lokatorskie dopełniają poczucie komfortu i elegancji.

 

Lokalizacja