• Bojkowska 59c

Bojkowska 59c

 

Biurowiec o łącznej powierzchni 1500 m2
Zlokalizowany przy Południowej Obwodnicy Gliwic w Gliwickiej Podstrefie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE).

Posiada świetny dojazd do skrzyżowania autostrad A4 z A1 oraz Drogowej Trasy Średnicowej (3 minuty samochodem), dzięki czemu tworzy kluczowe miejsce dla firm logistycznych w Polsce.
Dodatkowo przy budynku mieszczą się powierzchnie magazynowe dla najemców oraz miejsca parkingowe.

 

Lokalizacja

Wyślij zapytanie

Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o. z siedzibami w Gliwicach, ul. Bojkowska 59 C, 44-100 Gliwice. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o