• Budynek Dawnej Dyrekcji Huty

Budynek Dawnej Dyrekcji Huty

 

Budynek Dawnej Dyrekcji Huty 1-go Maja to zabytkowy monumentalny gmach o unikalnym charakterze w samym sercu Gliwic. Jego historia rozpoczyna się na początku XX wieku, gdy powstał jako Budynek Dyrekcji Zakładów Huldschinky’ego z czasem zamieniając się w Dyrekcję Huty 1-go Maja. Budynek oferuje ponad 4600 mkw nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej na swych czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej przyziemnej. Obiekt mieści się w samym centrum Gliwic na skrzyżowaniu ulic ks. Hlubka z Piwną, co daje bezpośredni dostęp do Drogowej Trasy Średnicowej, która łączy się z autostradami A1 i A4, a bliskość Dworca PKP umożliwia świetną komunikację z aglomeracją Śląską jak i całą Polską. W obiekcie znajdują się dwa niezwykłe pomieszczenia, które wpisane są do rejestru zabytków. Gabinet dyrektora oraz sala konferencyjna zachowały oryginalne wyposażenie, w tym unikatowe obrazy, kominki, drewniane okładziny ścian i drzwi, które w całości zostaną odrestaurowane pod okiem konserwatora zabytków.
Warto podkreślić, iż Gliwice są aktualnie uznawane za najlepiej rozwijające się miasto w Polsce, które przyciąga do siebie wielu inwestorów krajowych oraz zagranicznych.
Powierzchnie biurowe, usługowe oraz gastronomiczne dostępne będą dla przyszłych najemców od IV kwartału 2023r.

 

Wirtualna ulotka

 

PDF - rzuty

 

Lokalizacja

 

Nota prawna

Zamieszczone wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu może nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku. Podane terminy mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą ulec zmianie.

Wyślij zapytanie

Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o. z siedzibami w Gliwicach, ul. Bojkowska 59 C, 44-100 Gliwice. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o