• Budynek Dawnej Dyrekcji Huty

Budynek Dawnej Dyrekcji Huty

 

Budynek Dawnej Dyrekcji Huty 1-go Maja to zabytkowy monumentalny gmach o unikalnym charakterze w samym sercu Gliwic. Jego historia rozpoczyna się na początku XX wieku, gdy powstał jako Budynek Dyrekcji Zakładów Huldschinky’ego z czasem zamieniając się w Dyrekcję Huty 1-go Maja. Budynek oferuje ponad 4600 mkw nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej na swych czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej przyziemnej. Obiekt mieści się w samym centrum Gliwic na skrzyżowaniu ulic ks. Hlubka z Piwną, co daje bezpośredni dostęp do Drogowej Trasy Średnicowej, która łączy się z autostradami A1 i A4, a bliskość Dworca PKP umożliwia świetną komunikację z aglomeracją Śląską jak i całą Polską. W obiekcie znajdują się dwa niezwykłe pomieszczenia, które wpisane są do rejestru zabytków. Gabinet dyrektora oraz sala konferencyjna zachowały oryginalne wyposażenie, w tym unikatowe obrazy, kominki, drewniane okładziny ścian i drzwi, które w całości zostaną odrestaurowane pod okiem konserwatora zabytków.
Warto podkreślić, iż Gliwice są aktualnie uznawane za najlepiej rozwijające się miasto w Polsce, które przyciąga do siebie wielu inwestorów krajowych oraz zagranicznych.
Powierzchnie biurowe, usługowe oraz gastronomiczne dostępne będą dla przyszłych najemców od IV kwartału 2023r.

 

Wirtualna ulotka

 

PDF - rzuty

 

Lokalizacja

Wyślij zapytanie

Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez Radan Sp. z o.o. Deweloper Sp.k. z siedzibą w Gliwicach, ul.Bojkowska 59 C, 44-100 Gliwice. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od Radan Sp. z o.o. Deweloper Sp.k.