• Dom Powstańca Śląskiego

Dom Powstańca Śląskiego

 

Dom Powstańca Śląskiego to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Katowicach, który powstał w 1937 roku. Został on zaprojektowany przez jednego z czołowych architektów tego okresu, Zbigniewa Rzepeckiego. Jego nietypowa bryła to piękny przykład międzywojennego modernizmu wpisanego do rejestru zabytków województwa śląskiego. Ten niezwykły historyczny gmach znajduje się w ścisłym centrum Katowic na rogu ulic Jana Matejki i Sądowej. Jest to doskonała lokalizacja dla przyszłych inwestorów, ponieważ budynek mieści się pomiędzy Dworcem Kolejowym/Galerią Katowicką, a Centrum Przesiadkowym. Obiekt łącznie liczy ponad 3600 m2 powierzchni użytkowej i składa się z 7 kondygnacji, olbrzymiej sali bankietowej oraz części o funkcji gastronomicznej. Budynek ten charakteryzuje się nieprzeciętnymi wartościami artystycznymi i jest na stałe związany z historią miasta Katowice.

 

PDF - Piętro 1

PDF - Piętro 2

PDF - Piętro 3-6

PDF - Rzut parter

PDF - Rzut pawilon

PDF - Rzut restauracji

 

Lokalizacja

 

Nota prawna

Zamieszczone wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu może nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku. Podane terminy mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą ulec zmianie.

Wyślij zapytanie

Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o. z siedzibami w Gliwicach, ul. Bojkowska 59 C, 44-100 Gliwice. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o