• Ogrody Królowej Bony V

Ogrody Królowej Bony V

Ogrody Królowej Bony Etap V to ostatnia część prestiżowego osiedla zlokalizowanego w samym sercu Gliwic, mieszczącego się zaledwie kilka minut od Rynku. Projekt ten jest unikatową przestrzenią do życia, która łączy historię, elegancję i nowoczesność, a do tego wygodę w jednym miejscu.

W ramach inwestycji powstaną trzy nowoczesne budynki, których subtelna kolorystyka oraz detale elewacji będą wizualnie nawiązywać do poprzednich etapów osiedla.
Teren projektu zostanie pokryty zielonymi ogrodami z selektywnie dobraną roślinnością oraz miejscami do wypoczynku. Dwie zabytkowe wille należące niegdyś do Hegenscheidta w których zlokalizowane są lokale usługowe nadają niepowtarzalny charakter inwestycji.
Lokalizacja projektu gwarantuje doskonałą komunikację, bliskość sklepów oraz wszelkich usług, które są w zasięgu ręki klientów. Osiedle będzie terenem zamkniętym, co wpływa na komfort, bezpieczeństwo oraz tworzy zacisze od odgłosów miejskich. Dodatkowo w sąsiedztwie istnieje tężnia solankowa, która stwarza mikroklimat oddziałujący na zdrowie oraz samopoczucie klientów.

 

Plan lokali usługowych

 

Dwa lokale posiadają witrynę i mieszczą się na parterze z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy. Dostępne są prywatne miejsca naziemne przy budynku na zamykanym parkingu.

 

Lokalizacja

 

Nota prawna

Zamieszczone wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu może nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku. Podane terminy mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą ulec zmianie.

Wyślij zapytanie

Podanie danych jest dobrowolne. Zostawiając swoje dane wyrażasz zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego oraz otrzymywanie informacji handlowej przez Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o. z siedzibami w Gliwicach, ul. Bojkowska 59 C, 44-100 Gliwice. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania jak również do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych oraz otrzymywania ofert dotyczących produktów i świadczonych usług od Radan Sp. z o.o., Radan Deweloper Sp. z o.o., Radan Deweloper 2 Sp. z o.o., Radan Piwna Sp. z o.o. oraz Radan Investments Sp. z o.o